Kontakt A SZEMÉLYZET SZÁMÁRA
A TE MUNKÁID

Állásbörze –
itt jó helyen vagy!

CNC-marós (f/n/v)

  • CNC / Zerspaner
  • Bad Homburg
  • Munkaerő-kölcsönzés
  • Állás megjegyzése

AZ ÖN FELADATAI CNC-MARÓSKÉNT:

  • CNC megmunkálógépek kezelése és beállítása
  • Minőségellenőrzések elvégzése
  • A szakmában gyakori további tevékenységek

AMIT ELVÁRUNK:

  • Befejezett szakképzés ezen a területen, vagy hasonló szakmai tapasztalat
  • Biztonság a szokásos, szakmára jellemző munkafolyamatokban
  • Szerelési szolgálat vállalása (kívánatos)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A BAP/DGB tarifaszerződés minden előnye
  • Tarifán felüli bérezés
  • Útiköltség-térítés
  • Túlóra-, vasárnapi és ünnepnapi pótlék
  • Nyaralási és karácsonyi juttatás
  • Személyes tanácsadás az Ön képviseletén

Kattintson egyszerűen a „Jelentkezem most” gombra és küldje el pályázatát alig 2 perc alatt a pályázati űrlap segítségével.

Az Ön illetékes személyügyi diszponense a lehető leghamarabb jelentkezni fog Önnél.